imprezy ikonaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 17-18 listopada 2014 r. warsztaty na temat „Rozliczanie finansowe imprez i usług turystycznych”.

Zagadnienia objęte programem dotyczą sporządzania dokumentacji niezbędnej do prowadzenia działalności gospodarczej w turystyce, identyfikacji i rozliczania kosztów planowanej działalności, rozliczeń finansowych i podatków obowiązujących w tej branży.
Wykłady oraz ćwiczenia będzie prowadzić dr hab. Hanna Górska – Warsewicz , kierownik Zakładu Zarządzania w Gastronomii i Hotelarstwie, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji i Ekonomiki Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W ramach warsztatów omówione zostaną również procedury i uwarunkowania egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Wyjazd studyjny obejmuje zajęcia w siedzibie Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego „Mazowsze” prezentujące stroje ludowe, muzykę oraz taniec różnych regionów kraju oraz dorobek artystyczny i tradycje tego zespołu.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w hotelu Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99.

Seminarium jest bezpłatne, koszt dojazdu do miejsca szkolenia ponosi szkoła.

download Program warsztatów


Zofia Bończak-Plichta
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 729 73 02 wew. 27