gpsUWAGA ZMIANA TERMINU !

Zaplanowane w dniach 05.03-06.03 2020 roku szkolenie organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND z zakresu rolnictwa precyzyjnego musi zostać przesunięte na inny termin. Zakwalifikowane osoby już otrzymały informację e-mail z wyjaśnieniem.

ciagnikW dniach 28-29 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej - wyłącznie dla tej grupy nauczycieli, ze szkół przygotowujących kadrę do kształcenia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

mechanizacjaW dniach 09-15 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli techniki rolniczej. Wyjazd będzie połączony ze zwiedzaniem wystawy w na targach w Hanowerze "AGRITECHNICA".

gpsW dniu 12.04.2019 r.  Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu (organizator konkursów targów, wystaw , min. Bednary, Zielone Łąki, itp...) organizuje dla nauczycieli techniki rolniczej warsztaty z zakresu rolnictwa precyzyjnego.