DSC00048W dniach 01-02 marca 2018 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND zorganizowało dla nauczycieli techniki rolniczej warsztaty z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Ze względu na ograniczoną przez realizatorów szkolenie liczbę uczestników, brali w nich udział wyłącznie nauczyciele znający problematykę i podstawy rolnictwa precyzyjnego (absolwenci agrotroniki).

20171201W dniach 30 listopada i 01 grudnia 2017 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, zorganizowało ponownie - trzecie już w tym roku warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej. Głównym adresatem tego szkolenia były osoby które prowadzą zajęcia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki i przygotowują się do prowadzenia zajęć z zakresu agrotroniki.

DSC06051W dniu 17 lutego 2017 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND zorganizowało dla nauczycieli techniki rolniczej udział w dniach otwartych fabryki w Płocku.

IMG 8060W dniach 18- 22 stycznia 2017 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Lubuskim Ośrodkiem Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku, zorganizowało seminarium połączone z wyjazdem studyjnym na Targi „Grüne Woche”. Seminarium adresowane było dla nauczycieli kształcenia zawodowego zainteresowanych wykorzystaniem techniki rolniczej w gospodarstwie domowym i rolnym, przetwórstwie spożywczym, z możliwością zastosowania energii odnawialnej.

W dniach 03-04 listopada 2016 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, zorganizowało ponownie tej jesieni warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej. Głównym jego adresatem były osoby które prowadzą zajęcia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

agrotron glowneW dniach 05-06 października 2016 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, zorganizowało warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej. Głównym jego adresatem były osoby organizujące kształcenie praktyczne w szkołach kształcących w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki (kadra kierownicza, dyrektorzy szkół).Warsztaty odbyły się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który jest zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym.