filmInformujemy, że można skorzystać z filmów edukacyjnych dotyczących automatycznych skrzyń przekładniowych powershift w ciągnikach rolniczych.

ciagnikInformujemy, że można obejrzeć film/relację o mobilnym stanowisku symulacyjnym do zajęć praktycznych i teoretycznych z agrotroniki.

Informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. To konkurs dla uczniów techników mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którego celem jest promocja zawodu, rozwój umiejętności zawodowych, a także wyłonienie najlepszego ucznia mechanizacji rolnictwa w Polsce.

 

gpsUWAGA ZMIANA TERMINU !

Zaplanowane w dniach 05.03-06.03 2020 roku szkolenie organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND z zakresu rolnictwa precyzyjnego musi zostać przesunięte na inny termin. Zakwalifikowane osoby już otrzymały informację e-mail z wyjaśnieniem.

ciagnikW dniach 28-29 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej - wyłącznie dla tej grupy nauczycieli, ze szkół przygotowujących kadrę do kształcenia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

mechanizacjaW dniach 09-15 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli techniki rolniczej. Wyjazd będzie połączony ze zwiedzaniem wystawy w na targach w Hanowerze "AGRITECHNICA".