piekarniaW dniach 24 - 28 stycznia 2018 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Lubuskim Ośrodkiem Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku, organizuje seminarium połączone z wyjazdem studyjnym na Targi „Grüne Woche”. Seminarium adresowane jest do nauczycieli kształcenia zawodowego zainteresowanych wykorzystaniem techniki rolniczej w przetwórstwie spożywczym, gastronomii, gospodarstwie domowym z możliwością zastosowania energii odnawialnej.

Podczas seminarium odbędą się min. warsztaty: piekarnicze, cukiernicze, masarnicze. W Berlinie zaplanowana jest wizyta w zakładach przetwórczych, gdzie uczestnicy przeanalizują technologię produkcji wybranych artykułów spożywczych, a także jest zaplanowana wizyta w Riechstagu. Przebywając na terytorium Niemiec należy posiadać ważny dokument tożsamości, który będzie sprawdzany podczas wejścia do parlamentu niemieckiego.

Dodatkową korzyścią dla uczestników seminarium, jest możliwość pozyskania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych stosowanych w urządzeniach technicznych w gospodarstwie domowym i rolnym (technika grzewcza, wyposażenie budynków, warsztatów, urządzenia techniczne, przetwórstwo spożywcze).

Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń, z uwzględnieniem zakresu prowadzonych zajęć w szkole (preferowana gastronomia, przetwórstwo). Zakwalifikowane osoby dostaną wkrótce e-mail, na podany adres do kontaktu z nauczycielem, z potwierdzeniem zakwalifikowania (ok. 20.12.2017r.), z prośbą o określenie miejsca wsiadania.

Szczegółowy program w załączniku.

W tej chwili limit wolnych miejsc został wyczerpany, a kolejne osoby są przyjmowane na listę rezerwową.

 

Program

 

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński

tel. kom. 606485380

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.