gpsZe względu na targi AGRITECHNICA w Hanover, na prośbę realizatorów, zaplanowany termin warsztatów został przesunięty i odbędą się one w dniach 30.11 01.12.2017 (czwartek – piątek). Zajęcia przeprowadzone będą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

 

 

 

Zajęcia rozpoczną się w czwartek 30 listopada o godz. 12.00 w ośrodku szkoleniowym John Deere, w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, ul. Poznańska 1B (przy „starej trasie” z Poznania na Świecko). Zakończenie zajęć planowane jest w piątek (01 grudnia), w godzinach popołudniowych.

Nocleg, podobnie jak w poprzednich latach będzie w HOTELU 500, w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 139. Zakwaterowanie uczestników nastąpi po zajęciach, w godzinach wieczornych.

Podczas warsztatów, na których dominować będą ćwiczenia na sprzęcie technicznym (najnowsze ciągniki, systemy nawigacji w pracach polowych), do przeprowadzenia ćwiczeń, oprócz wykładowców z John Deere, zaproszono przedstawicieli współpracujących firm. Wszystkie osoby, które złożyły deklarację na termin 16/17 listopada 2017, zostały zakwalifikowane do udziału w tych warsztatach, jednak bardzo proszę, ze względu na zmianę terminu szkolenia, o przesłanie potwierdzenia udziału (krótki e- mail) w dniach 30.11/01.12.2017, (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub SMS z podaniem nazwiska uczestnika, kom: 606 485 380. Potwierdzenie proszę przesłać do dnia 17.11.2017r. Brak potwierdzenia oznacza rezygnację i zwolnienie miejsca dla osób z długiej listy rezerwowej.

Ze względu na konieczność rezerwacji noclegów, lista uczestników jest już zamknięta. Dodatkowe osoby mogą być przyjęte wyłącznie na listę rezerwową (bardzo proszę o indywidualny kontakt w takich przypadkach).

Szczegółowy program zostanie wkrótce zamieszczony, ale godzina rozpoczęcia jest już ustalona.

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński

tel. kom. 606485380

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.