NewHollandW dniu 17 lutego 2017 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą NEW HOLLAND organizuje dla nauczycieli techniki rolniczej udział w dniach otwartych fabryki. Zapraszamy na nie w pierwszej kolejności osoby będące słuchaczami studiów podyplomowych z agrotroniki, które już wpisały się na listę uczestników. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego zapraszamy również inne osoby, zainteresowane tą tematyką – wystarczy przesłać zgłoszenie do KCER, na tradycyjnym formularzu zgłoszeniowym – wypełnione na komputerze.

Zajęcia rozpoczną się w piątek 17 lutego godz. 10.30 na terenie NEW HOLLAND w Płocku, ul. Otolińska 25. O godz. 11 jest spotkanie organizacyjne i wykład wprowadzający, po którym nastąpi zwiedzanie linii produkcyjnej i zaplecza technicznego. Zakończenie zajęć planowane jest w godzinach popołudniowych (około godz. 16.00).

Uczestnicy studiów podyplomowych już wpisali się listę uczestników, dlatego te osoby nie muszą przesyłać ankiet zgłoszeniowych. Pozostałe zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej na to szkolenie. W tej chwili jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla uczestników, dlatego zapraszamy nauczycieli produkcji roślinnej, mechanizacji rolnictwa i innych zainteresowanych tą tematyką. Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania ze strony www.kcer.pl) – podpisanego przez Dyrektora Szkoły.

Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, jest możliwość otrzymania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i stosowanych systemach automatycznego sterowania w maszynach i pojazdach rolniczych. Zgłoszenia uczestników proszę przesyłać faxem, na nr 022-729 73 55 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista uczestników zostanie sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń.

Szczegółowy program poniżej

download ZAKTUALIZOWANY PROGRAM

 MAPKA Z PARKINGAMI

Marek Rudziński
tel. kom. 606485380
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NewHolland1

NewHolland2