infoUWAGA ZMIANA TERMINU WARSZTATÓW! W dniach 18- 22 stycznia 2017 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Lubuskim Ośrodkiem Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych w Kalsku, organizuje seminarium połączone z wyjazdem studyjnym na Targi „Grüne Woche”. Seminarium adresowane jest do nauczycieli kształcenia zawodowego zainteresowanych wykorzystaniem techniki rolniczej w gospodarstwie domowym i rolnym, przetwórstwie spożywczym, z możliwością zastosowania energii odnawialnej.

Podczas seminarium odbędą się min. warsztaty: piekarnicze, gastronomiczne, masarnicze. W Berlinie zaplanowana jest wizyta w zakładach przetwórczych, gdzie uczestnicy przeanalizują technologię produkcji wybranych artykułów spożywczych, a także jest zaplanowana wizyta w Riechstagu. Przebywając na terytorium Niemiec należy posiadać ważny dokument tożsamości, który będzie sprawdzany podczas wejścia do parlamentu niemieckiego.
Dodatkową korzyścią dla uczestników seminarium, jest możliwość pozyskania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych stosowanych w urządzeniach technicznych w gospodarstwie domowym i rolnym (technika grzewcza, wyposażenie budynków, warsztatów, urządzenia techniczne, przetwórstwo spożywcze).Lista uczestników zostanie sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń, z uwzględnieniem zakresu prowadzonych zajęć w szkole. Szczegółowy program w załączniku.

download PROGRAM WARSZTATÓW

Dodatkowe informacje:

Marta Choroszczyńska
tel. 511 290 644  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Rudziński
tel. kom. 606485380
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz