precyzyjne ikonaW dniach 05-06 października 2016 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej. Głównym jego adresatem są osoby organizujące kształcenie praktyczne w szkołach kształcących w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki (kadra kierownicza, dyrektorzy szkół). Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

Zajęcia rozpoczną się w środę 5 października około godz. 13.00 w ośrodku szkoleniowym Johne Deere, w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, ul. Poznańska 1B (przy „starej trasie” z Poznania na Świecko). Zakończenie zajęć planowane jest w czwartek (6 października), w godzinach popołudniowych.

Nocleg będzie w HOTELU 500, w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 139. Zakwaterowanie uczestników w hotelu nastąpi po zajęciach, w godzinach wieczornych.

Podczas warsztatów, na których dominować będą pokazy i ćwiczenia na sprzęcie technicznym (najnowsze ciągniki, systemy nawigacji w pracach polowych).

Dyrektorzy z kilku szkół już zgłosili liczbę uczestników, dlatego prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie ankiet zgłoszeniowych na to szkolenie. Lista osób zakwalifikowanych do udziału w warsztatach (max. 2 osoby z jednej szkoły) będzie opublikowana na Portalu Edukacyjnym w dniu  26.09.2016 (na stronie KCER - portal dostępny po zalogowaniu). W tej chwili jest jeszcze tylko kilka wolnych miejsc dla uczestników, dlatego zapraszamy nauczycieli produkcji roślinnej, mechanizacji rolnictwa i innych zainteresowanych tą tematyką. Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania ze strony www.kcer.pl) – podpisanego przez Dyrektora Szkoły.

Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, jest możliwość otrzymania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i stosowanych systemach automatycznego sterowania w maszynach i pojazdach rolniczych.

Zgłoszenia uczestników proszę przesyłać faxem, na nr 022-729 73 55 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista uczestników zostanie sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń.

download Program warsztatów

Dodatkowe informacje:
Marek Rudziński
tel. kom. 606485380
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz