CDRCentrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu serdecznie zaprasza nauczycieli szkół sektora rolno-spożywczego na szkolenie nt "Przetwórstwo i marketing produktów rolnych". Celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień dotyczących możliwości produkcji i sprzedaży żywności bezpośrednio z gospodarstwa rolnego oraz prowadzenia przetwarzania żywności w małym zakładzie przy gospodarstwie rolnym.

uwaga znakKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że od dnia 1 września 2019 roku, zgłoszenia na formy szkoleń przyjmowane będa TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego z KALENDARZA SZKOLEŃ na stronie kcer.pl

uwaga znakKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że od dnia 1 września 2018 roku, zgłoszenia na formy szkoleń przyjmowane będa tylko i wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

 

Uruchomione zostały zapisy na wwszystkie szkolenia realizowane w roku szkolnym 2018/2019.

tiibCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku oraz Towarzystwo Internatów i Burs zapraszają na "Konferencję z okazji XX-lecia Towarzystwa Internatów i Burs pt.: Wychowawstwo jest czymś więcej niż zawodem”, która odbędzie się 20 kwietnia 2018r. w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku, 15-370 Białystok, ul. Bema 105.

PKN16 marca 2018 roku odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole" pod hasłem: „Normy w ochronie środowiska". Patroni konferencji to Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska.
Organizatorami wydarzenia są: Polski Komitet Normalizacyjny oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

CDRCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie internetowe pn. "Gospodarstwa opiekuńcze – nowe wyzwanie dla obszarów wiejskich" w terminie od 15.02.2018 r. do 15.03.2018 r. w oparciu o platformę e-learningową www.cdrkursy.edu.pl oraz tematyczne materiały szkoleniowe udostępnione na platformie wyłącznie zalogowanym uczestnikom.

Czytaj więcej...