Z przyczyn organizacyjnych termin kursu został przesunięty na jesień 2010, zgłoszone osoby zostaną poinformowane o nowym terminie.
W dniach 08 - 11.06.2010 r. w obiektach Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki żywnościowej w Radomiu, odbędzie się kurs dotyczący eksploatacji kombajnów zbożowych i maszyn stosowanych w uprawie zbóż.

 

Program kursu przewiduje indywidualne zajęcia z techniki pracy kombajnów. Zajęcia prowadzić będą między innymi pracownicy – szkoleniowcy z firmy New Holland. z Płocka. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, delegujące szkoły pokrywają jednie koszty dojazdu własnych nauczycieli. Ze względu na konieczność zabezpieczenia noclegów i wyżywienia proszę o wypełnienie zamieszczonego „Potwierdzenia udziału w kursie”.
Ze względu na zajęcia indywidualne i ćwiczenia, liczba miejsc dla uczestników ograniczona i o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej liczby zgłoszeń odbędzie się druga edycja.

Formularz zgłoszeniowy

Dodatkowych informacji dotyczących szkolenia udziela Marek Rudziński tel. kom.: 606 4853 80. Wypełnione zgłoszenie proszę przesłać do dnia 02.06.2010 (włącznie) faxem 022/729 73 55 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.