ciagnikW dniach 28-29 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej - wyłącznie dla tej grupy nauczycieli, ze szkół przygotowujących kadrę do kształcenia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.

 

 

Zajęcia rozpoczną się w czwartek 28 listopada około godz. 12.00 w ośrodku szkoleniowym Johne Deere, w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, ul. Poznańska 1B (przy „starej trasie” z Poznania na Świecko). Zakończenie zajęć planowane jest w piątek (16 listopada), w godzinach popołudniowych.

Nocleg będzie w HOTELU 500, w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 139. Zakwaterowanie uczestników w hotelu nastąpi po zajęciach, w godzinach wieczornych.

Podczas warsztatów, na których dominować będą ćwiczenia warsztatowe i laboratoryjne ze sprzętem technicznym (najnowsze podzespoły systemów nawigacji w maszynach i ciągnikach rolniczych).

Liczba miejsc jest ograniczona i lista uczestników już została zamknięta. W tej chwili już nie ma wolnych miejsc dla uczestników, dlatego został już zablokowany formularz zgłoszeniowy. Bardzo prosimy dyrektorów szkół o zweryfikowanie zasadności udziału zgłoszonych osób, które nie przygotowują się do kształcenia w tym zawodzie, ponieważ w ofercie edukacyjnej szkoły, z której przyszły zgłoszenia - nie ma takiego zawodu.

Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, jest możliwość otrzymania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i stosowanych systemach automatycznego sterowania w maszynach i pojazdach rolniczych.

 

Szczegółowy program jest zamieszczony w załączniku.

 

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński

tel. kom. 606485380

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.