gpsW dniu 12.04.2019 r.  Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu (organizator konkursów targów, wystaw , min. Bednary, Zielone Łąki, itp...) organizuje dla nauczycieli techniki rolniczej warsztaty z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

 

 

Na tym szkoleniu będzie poruszona problematyka organizacji i realizacji kształcenia w oparciu o nową podstawę programową, w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrtroniki, która wejdzie do realizacji od 01.09.2019r. (jeśli zostaną opublikowane do tego terminu zaktualizowane akty prawne: podstawy programowe kształcenia w zawodach i ramowe plany nauczania lub w oparciu o projekty nowych podstaw programach i propozycji ramowych planów nauczania).

W czasie szkolenia, oprócz zakresu merytorycznego, demonstracji i pokazów, będzie prezentacja nowości technicznych z zakresu agrotroniki i książki do agrotroniki, napisanej do podstawy programowej (od 01.09.2019). Uczestnicy uzyskają dostęp do platformy z materiałami dydaktycznymi dla nauczycieli z zakresu z agrotroniki.

Na to szkolenie zgłosiło się już ponad 100 osób, ale jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zgłoszone osoby już otrzymały potwierdzenie i zaproszenie e-mailem na to szkolenie. Bardzo proszę o szybką informację, jeśli ktoś nie może uczestniczyć, pomimo swojego potwierdzenia o rezygnację, wówczas będą zaproszone inne osoby. Złożenie rezygnacji umożliwi innym zainteresowanym osobom udział w tym szkoleniu.

Osoby zainteresowane udziałem w tym szkoleniu, które nie zgłosiły się na szkolenie organizowane w Płocku, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię nazwisko, nazwa szkoły, data i miejsce urodzenia – dane te są niezbędne do wystawienia zaświadczenia).

 

Program warsztatów