milkingW dniach 10-15 listopada 2018 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli techniki rolniczej. Wyjazd będzie połączony ze zwiedzaniem wystawy w na targach w Hanowerze „AGROTIER”.

 

 

 

 

Podczas wyjazdu, oprócz zwiedzania wystawy, zaplanowano różne seminaria dotyczące mechanizacji w procesie produkcji zwierzęcej. Uczestnicy poznają również nowatorskie rozwiązania techniczne, mechanizujące i automatyzujące proces produkcji zwierzęcej, stosowane w gospodarstwach niemieckich, Ważnym punktem będzie również seminarium podsumowujące dotychczasową, wieloletnią współpracę w ramach różnych projektów edukacyjnych, w szczególności finansowanych w Programie Erasmus+, POWER i innych.

Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń i niestety limit miejsc został już w pełni wykorzystany.

 

Szczegółowy program jest w załączniku.

 

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński

tel. kom. 606485380 lub 603 279 900

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.