uwaga znakW dniach od 18.08. do 01.09.2017r. (są w tej chwili jeszcze 2 wolne miejsca) na szkolenie w niemieckim Ośrodku Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego dla Rolnictwa - DEULA Nienburg wyjedzie czwarta grupa nauczycieli kształcenia zawodowego. Szkolenie będzie zrealizowane ze środków finansowych Programu POWER, w ramach projektu pod tytułem: „Stosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w działalności produkcyjno - usługowej warunkiem rozwoju obszarów wiejskich w Europie” (numer projektu: 2015-1-PL01-KA102-015427).

 

 

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zaprasza chętnych nauczycieli kształcenia zawodowego z sektora rolniczego i przetwórstwa spożywczego (gastronomicznego) do udziału w projekcie pod tytułem: „Stosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w działalności produkcyjno - usługowej warunkiem rozwoju obszarów wiejskich w Europie” (numer projektu - 2015-1-PL01-KA102-015427). Mogą w nim uczestniczyć nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych). Do udziału zapraszamy w szczególności osoby, które jeszcze nie uczestniczyły wyjazdach w ramach projektów. W kryteriach naboru nie ma żadnych ograniczeń odnośnie typu szkoły (zasadnicza, policealna, technikum) czy organu prowadzącego (społeczne, samorządowe, czy prowadzone przez MRiRW).

Wypełnione elektronicznie deklaracje udziału (pobraną ze strony projektu lub z załącznika) proszę przesłać do KCER (e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a po podpisaniu przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55, lub pocztą).

Dodatkowe informacje i zgłoszenia telefoniczne – Marek Rudziński kom.606485380

Koordynator projektu
Marek Rudziński

Deklaracja udziału