W dniach 01.08 - 14.08.2010 r. do DEULA Nienburg, odbędzie się kolejny wyjazd w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Leonardo da Vinci.

 

 W dniach 01.08 - 14.08.2010 r. wyjedzie kolejna grupa nauczycieli w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Leonardo da Vinci, do niemieckiego ośrodka kształcenia zawodowego - DEULA Nienburg.
W wymianie doświadczeń zorganizowanej przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej, będzie uczestniczyć 20 nauczycieli kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych, doradców metodycznych i konsultantów) z różnych regionów Polski. Tematem przewodnim projektu jest: "Przetwórstwo odpadów organicznych szansą na zatrudnienie absolwentów szkół rolniczych".
W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny przez wszystkich uczestników wymiany doświadczeń. Efekt materialny projektu będzie składał się z następujących elementów:

  • Program szkolenia z zakresu przetwórstwa odpadów organicznych
  • Materiały informacyjne dotyczące przetwórstwa odpadów organicznych