Projekty wymiany doświadczeń dla nauczycieli: Przetwórstwo odpadów organicznych szansa na zatrudnienie absolwentów szkół rolniczych. PL/09/LLP-LdV/VETPRO/140465.

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń, w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych).

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projektach, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV).
Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 - 73 - 55 lub e –mail).

Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.

Koordynatorem realizacji projektów jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących realizowanych projektów (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Lp.   TYTUŁ   Partner przyjmujący/termin
ILLUT
Berlin Brandenburg
DEULA
Nienburg
DEULA
Hildesheim
 1. Przetwórstwo odpadów organicznych szansa na zatrudnienie absolwentów szkół rolniczych.
PL/09/LLP-LdV/VETPRO/140465
20 osób
30.05.-12.06.2010
20 osób
01-14.08.2010
20 osób
19.09-02.10.2010

Deklaracja udziału w projekcie – plik Word