Projekty wymiany doświadczeń dla nauczycieli: Prowadzenie usług dla gospodarstw rolniczych szansą na podjęcie działalności gospodarczej. PL/09/LLP-LdV/VETPRO/140240

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń, w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych).

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV).

Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę pilnie przesłać do KCER (fax. 022/729 - 73 - 55 lub e–mail).
Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.

Koordynatorem realizacji projektów jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących realizowanych projektów (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 Lp.  TYTUŁ  Partner przyjmujący/termin
ILLUT
Berlin Brandenburg
DEULA
Nienburg
DEULA
Hildesheim
 1.Prowadzenie usług dla gospodarstw rolniczych szansą na podjęcie działalności gospodarczej.
PL/09/LLP-LdV/VETPRO/140240
20 osób
11-24.10.2009
20 osób
8-21.11.2009
20 osób
22.11-6.12.2009

 

Deklaracja udziału w projekcie – plik Word