realizacja walter05Ostatnia szansa wyjazdu w ramach Programu Leonardo da Vinci!

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń pod tytułem: „Ograniczanie zawartości substancji niebezpiecznych w żywności ważnym problemem dla rolnictwa i przetwórstwa spożywczego w krajach Unii Europejskiej” (numer projektu - 2013-1-PL1-LEO03-37040), w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych). Pozostały tylko 2 wolne miejsca na 3 termin (wyjazd do Hildesheim 27.09-11.10.2014) 


KCER zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału w projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV w latach 2007-2013).
Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55, lub e –mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.
Koordynatorem realizacji projektu jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących tego projektu (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, dlatego osoby zakwalifikowane, które będą spełniać kryteria rekrutacyjne, zostaną poinformowane o tym e-mailem.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku dużej liczby chętnych uczestników, osoby z listy rezerwowej są kwalifikowane na kolejny wyjazd w pierwszej kolejności.

Koordynator projektu
Marek Rudziński

 

web download Deklaracja udziału