Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń Alternatywne źródła dochodów ludności na terenach wiejskich szansą ich rozwoju (numer projektu - 2011-1-PL1-LEO03-19284), w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych).
 
 
Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji kolejny projekt wymiany doświadczeń, w którym mogą uczestniczyć nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych). KCER zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału w projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV w latach 2007-2011).

Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55, lub e –mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.
Koordynatorem realizacji projektów jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących realizowanych projektów (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, dlatego osoby zakwalifikowane, które będą spełniać kryteria rekrutacyjne, zostaną poinformowane o tym e-mailem.

Lp.

TYTUŁ

Partner przyjmujący/termin

ILLUT

Berlin Brandenburg

DEULA

Nienburg

DEULA

Hildesheim

1.

Alternatywne źródła dochodów ludności na terenach wiejskich szansą ich rozwoju

2011-1-PL1-LEO03-19284

Alternative Einnahmequellen der Menschen auf dem Lande – eine Chance ihrer Entwicklung

20 osób

20.05.-02.06.
2012

20 osób

 

19.08-01.09.
2012

20 osób

30.09-13.10.
2012
DEKLARACJA UCZESTNICTWA - plik do pobrania


Koordynator projektu
Marek Rudziński