Erasmus logoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że w dniach 17- 28.08.2015r. kolejna 20 osobowa grupa nauczycieli kształcenia zawodowego, pomimo trwających wakacji, wyjedzie na szkolenie do ośrodka DEULA Nienburg, w ramach projektu „Innowacyjne technologie ograniczające energochłonność w produkcji żywności wymogiem współczesnej Europy”, realizowanego ze środków  Programu ERASMUS+.

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Osoby, które spełniły kryteria rekrutacyjne i potwierdziły gotowość wyjazdu, zostały zakwalifikowane i poinformowane o tym pocztą e-mail (informacja w dniu 31.07.2015).
Niestety, ale ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, lista osób rezerwowych jest długa. Osoby z listy rezerwowej zostaną zaproszone do udziału w kolejnym projekcie w ramach programu ERASMUS+. Następny projekt ma nr 2015-1-PL01-KA102-0015427, i tytuł: „Stosowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w działalności produkcyjno-usługowej warunkiem rozwoju obszarów wiejskich w Europie”  uzyskał pozytywną ocenę i jest na liście oczekujących do zawarcia umowy na realizację.
Koordynatorem realizacji projektu jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących tego projektu (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Koordynator projektu
Marek Rudziński

deula logo