krowy ekoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 14-16.10.2020r. we współpracy z Katedrą Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu "Ekologiczne metody produkcji zwierzęcej".

pszczolaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 16-18.09.2020r we współpracy z Instytutem Ogrodnictwa Zakład Pszczelnictwa w Puławach. Tematem szkolenia będzie: "Nowoczesna gospodarka pasieczna; nowe kierunki w chowie i hodowli pszczoły miodnej". Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

cieleMateriały dydaktyczne przydatne w procesie kształcenia.

 

cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 15-17.01.2020r. we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Tematem szkolenia będzie; "Ocena wartości użytkowej i hodowlanej zwierząt gospodarskich". Seminarium rozpocznie się o godz. 10.00 w Hotelu Logos, ul. Akademicka 4. w Lublinie. Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

weterynarzKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 6-8.11.219r, na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Tematem szkolenia będzie; "Zoofizjoterapia; Jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt". Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

lisekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 9–11.10.2019 we współpracy z Zakładem Doświadczalnym Instytutu Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Chorzelów  na Temat: "Nowoczesne technologie chowu zwierząt futerkowych w celu produkcji surowca dla przemysłu futrzarskiego, mięsnego i włókienniczego".