testKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium na Temat: ”Analiza zadań egzaminacyjnych dotyczących produkcji zwierzęcej w różnych zawodach rolniczych”. Seminarium rozpocznie się o godz. 10.45 w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ul. Pszczelińska 99.

veterinarianKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt ”Nowoczesne metody rozrodu zwierząt gospodarskich i towarzyszących”. Seminarium rozpocznie się na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie  /środę/ o godz.8.00. Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

owceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium Nt "Nowe kierunki w pracy hodowlanej w krajach UE np. Austrii". Seminarium rozpocznie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Głubczycach /niedziela/ o godz. 18.00.  Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

SAM 0728Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium: "Wykorzystanie zwierząt gospodarskich w agroturystyce". Seminarium rozpocznie się w Pensjonacie RAMIS Wysowa Zdrój 131 ; Wysowa Zdrój 38-316 /środa/ o godz. 10.30. Do udziału w szkoleniu zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa. Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń.