cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 15-17.01.2020r. we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Tematem szkolenia będzie; "Ocena wartości użytkowej i hodowlanej zwierząt gospodarskich". Seminarium rozpocznie się o godz. 10.00 w Hotelu Logos, ul. Akademicka 4. w Lublinie. Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

weterynarzKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 6-8.11.219r, na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Tematem szkolenia będzie; "Zoofizjoterapia; Jako uzupełnienie opieki zdrowotnej zwierząt". Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

lisekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 9–11.10.2019 we współpracy z Zakładem Doświadczalnym Instytutu Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Chorzelów  na Temat: "Nowoczesne technologie chowu zwierząt futerkowych w celu produkcji surowca dla przemysłu futrzarskiego, mięsnego i włókienniczego".

cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny do Szwajcarii na Temat: ”Prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie produkcji zwierzęcej w krajach Unii Europejskiej na przykładzie Szwajcarii”
Zbiórka uczestników wyjazdu w holu głównym na dworcu Zachodnim w Warszawie 25.05.2019r. (sobota) o godz. 11.30.