1 stronaW dniach 21 – 25 maja 2018 r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwecji dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej na temat: „Konkurencyjność rolnictwa i gospodarki żywnościowej w Polsce i Szwecji”. Pierwszy dzień szkolenia realizowany był w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku.

1stronaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przy współpracy z Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach zorganizowało w dniach 14 - 16 marca 2018 r. szkolenie dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej pn.: "Produkcja roślinna dzisiaj".

sprawozdanieKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie w dniach 22 – 27  października 2017 r. zorganizowało seminarium z wyjazdem studyjnym do Szwajcarii pn.  „Przetwórstwo i marketing produktów rolnych”. Uczestnikami szkolenia byli nauczyciele uczący przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej w szkołach rolniczych.

P1030324Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało w dniach 15 – 17 marca 2017 r. seminarium dla nauczycieli produkcji roślinnej pn.: „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu przedmiotowym, które odbyło się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Dobryszycach.

DSCN9369Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Ilość czy jakość w uprawie Kukurydzy.”. Seminarium odbyło się w dniach 09 – 11 stycznia 2017 roku w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie.

 

ikona bobowateKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej seminarium na temat: „Możliwości  zwiększenia produkcji białka paszowego z nasion krajowych gatunków roślin bobowatych grubonasiennych. Program białkowy PROW na lata 2014 – 2020.”