makiKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 14 – 16 marca 2018 r. seminarium dla nauczycieli przedmiotów zawodowych uczących produkcji roślinnej pn.: „Produkcja roślinna dzisiaj ”. Szkolenie realizowane będzie przez pracowników naukowych  Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach.

uprawaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 25 – 27 września 2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej pn.: "Proekologiczne sposoby produkcji rolniczej w małych i średnich gospodarstwach". Szkolenie odbędzie się w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz w Zagrodzie Edukacyjnej w Jeleniej Górze.

 

DobryszyceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że seminarium dla nauczycieli produkcji roślinnej „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu przedmiotowym” organizowane przez ŚP. mgr Teresę Kobyłecką odbędzie się zgodnie z zaplanowanym wcześniej programem.

DobryszyceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 15.– 17.03..2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej na temat: Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu przedmiotowym

kukurydzaUwaga: Zmiana terminu i miejsca seminarium
Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 09.– 11.01..2017 r. seminarium dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej na temat: Jakość czy ilość w uprawie Kukurydzy?. Seminarium odbędzie się w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – PIB w Radzikowie k/ Błonia

pole2Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 03.– 04.03.2016 r. seminarium dla nauczycieli uczących produkcji roślinnej na temat: Możliwości zwiększenia produkcji białka paszowego z nasion krajowych gatunków roślin bobowatych i motylkowych. Program białkowy PROW 2014 -2020.