learnKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 23-25.09.2020r. dla  nauczycieli, kierowników i wychowawców internatu warsztaty pt. „Kształtowanie postawy otwartej na zmiany”.

image

UWAGA ZMIANA TERMINU !

Warsztaty: Jak przygotować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego? planowane na 1 – 3 kwietnia 2020 roku zostają przesunięte na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani odrębnym komunikatem.

 

 

 

agresjaW dniach 09-10 stycznia 2020 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie,  organizowane są dla kadry kierowniczej szkół i nauczycieli kształcenia zawodowego, warsztaty połączone z upowszechnianiem dobrych praktyk w zakresie realizacji staży międzynarodowych, a także wymiany doświadczeń koordynatorów z różnych projektów.

trainingKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 26.02-28.02.2020r. dla  nauczycieli, kierowników i wychowawców internatu warsztaty pt. „Sztuka lepszej autoprezentacji podczas wystąpień publicznych oraz zarządzanie własną aktywnością, energią i czasem”.

stressKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla  kierowników i nauczycieli wychowawców internatu w terminie 10-11.10.2019r. warsztaty na temat: "Zaburzenia związane z zachowaniem i problemy ze zdrowiem psychicznym jak współczesny problem w pracy wychowawczej i terapeutycznej w szkole".

uwaga znakUwaga - zmiana terminu.
Z powodu braku podstaw prawnych (zatwierdzonych podstaw programowych, ramowych planów nauczania), zaplanowane w dniach 28 - 29.03.2019 r. szkolenie będzie przesunięte i połączone ze szkoleniem: „Rolnictwo precyzyjne – organizacja kształcenia” Szkolenie to jest organizowane w Toruniu, w dniu 12.04.2019 r. Osoby zainteresowaną tą problematyką – bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia e-mailem, o gotowości uczestniczenia w tym szkoleniu.