naradaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty pt.: "Informacja zwrotna w procesie uczenia się" w terminie 12 - 14 września 2018r.

 

 

 

 

Informacja zwrotna jest niezwykle ważnym narzędziem dydaktycznym. Wspiera ucznia w procesie uczenia się, skuteczną wskazówką podążania we właściwym kierunku. Ma moc motywacyjną, sprzyjającą postępom w rozwoju, jeśli jest właściwie skonstruowana. Dlatego bardzo istotne są umiejętności nauczyciela w zakresie posługiwania się informacją zwrotną. Warto więc je nieustannie doskonalić.

Jako, że informacja zwrotna jest częścią komunikacji interpersonalnej, na szkoleniu sięgniemy do podstaw porozumiewania się nauczyciela i ucznia. W aspekcie edukacyjnym poruszymy temat budowania wiarygodnych komunikatów i budowania autorytetu w partnerskiej relacji nauczyciela i ucznia. Czerpania korzyści z połączenia mądrości uczniowskiej i mistrzowskiej.

Poznamy różne modele informacji zwrotnej, zadbamy o szczegóły szkolnego „OK” oraz opracowane przez trenerkę autorskie 9 warunków potrzebnych do tego, by informacja zwrotna spełniła swoje zadanie. 

Adresatami warsztatów na warsztaty są kierownicy, nauczyciele, wychowawcy internatu.

Miejsce realizacji warsztatów  i zakwaterowania uczestników:

Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne KZRSS Społem

Grażyny 13/15, 02-548 Warszawa

http://www.csk-spolem.pl/

Koszty wyżywienia, zakwaterowania i szkolenia pokrywa KCER w Brwinowie, natomiast nauczyciele przybywają do Warszawy w ramach delegacji służbowej.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela: mgr inż. Katarzyna Wszeborowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program warsztatów