testW dniach 08-09 marca 2018 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbędą się warsztaty edukacyjne "Wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie a uwarunkowania procesu kształcenia", adresowane do kadry kierowniczej i nauczycieli kształcenia zawodowego ze szkół rolniczych, które chcą lepiej przygotować młodzież do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach.

Podczas wystąpień przedstawicieli Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, będzie dokonana między innymi analiza zgodności planów nauczania z podstawą programową i terminami egzaminów potwierdzających kwalifikacje. Pracownicy CKE dokonają analizy wyników egzaminów (z części teoretycznej i praktycznej) dla wybranych kwalifikacji z zawodów, dla których właściwy jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Do udziału w warsztatach, w szczególności zapraszamy przedstawicieli zawodów kształcących w kwalifikacja rolniczych (R, RL, ROL) i mechanizacji (M, MG, MBM).

Podczas warsztatów przez pracowników ORE będzie dokonana analiza zapisów projektów nowych podstaw programowych i rozporządzenia w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego (która wejdzie od 01.09.2019 - symbole kwalifikacji 3 literowe),.

Szkolenie rozpocznie się w czwartek, 8 marca około godziny 13, a zakończy w piątek w godzinach popołudniowych.

Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń i w tej chwili jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Wszystkie zakwalifikowane osoby dostały e- mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia (zostały poproszone o potwierdzenie udziału) i zakwalifikowania na tę formę doskonalenia.

Gdyby były jeszcze osoby chętne –proszę o kontakt telefoniczny i przesłanie zgłoszenia.

Dodatkowe informacje – Marek Rudziński tel. kom. 606485380 lub 603279900

Program szkolenia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..