logo CKEW dniach 23-24 lutego 2017 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbędą się warsztaty edukacyjne „Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie wyznacznikiem jakości kształcenia zawodowego”, adresowane do kadry kierowniczej i nauczycieli kształcenia zawodowego ze szkół rolniczych, które chcą lepiej przygotować młodzież do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach.

Podczas wystąpień przedstawicieli Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, będzie dokonana między innymi analiza zgodności planów nauczania z podstawą programową i terminami egzaminów potwierdzających kwalifikacje. Pracownicy CKE dokonają analizy wyników egzaminów (z części teoretycznej i praktycznej) dla wybranych kwalifikacji z zawodów, dla których właściwy jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Do udziału w warsztatach, w szczególności zapraszamy przedstawicieli zawodów kształcących w kwalifikacja rolniczych (R) i mechanizacji (M).

Podczas warsztatów będzie dokonana również analiza zapisów projektów nowych podstaw programowych i rozporządzenia w sprawie klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego.

Szkolenie rozpocznie się w czwartek, 23 lutego około godziny 13, a zakończy w piątek w godzinach popołudniowych.

Lista uczestników została sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń i w tej chwili nie ma już wolnych miejsc noclegowych. Wszystkie zakwalifikowane osoby dostały e- mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i zakwalifikowania na tę formę doskonalenia.

Dodatkowe informacje – Marek Rudziński tel. kom. 606485380 lub 603279900

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

download PROGRAM WARSZTATÓW