Erasmus logoW dniach 12 - 13 stycznia 2017 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie odbędą się warsztaty, organizowane wspólnie z Departamentem Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W warsztatach potwierdzili swój udział przedstawiciele Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, którzy przedstawią założenia do projektów w Programie ERASMUS+, a także przedstawiciele Instytut badań Edukacyjnych i zaproszeni goście zagraniczni z niemieckich placówek kształcenia zawodowego.

Ze względu na dużą liczbę już zgłoszonych osób i ograniczoną liczbę miejsc noclegowych, informujemy, że z każdej szkoły może uczestniczyć tylko dwie osoby. Bardzo prosimy o przeanalizowanie zasadności nadesłanych zgłoszeń, ponieważ wśród nadesłanych jest dużo pracowników administracyjnych, bibliotekarzy, nauczycieli języka obcego, kierowników internatów, psychologów i pedagogów szkolnych. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla osób bezpośrednio opracowujących projekty, dlatego bardzo prosimy o udział nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy znają merytoryczną problematykę kształcenia zawodowego swojej szkoły. Na szkolenie zapraszamy wyłącznie tylko te osoby, które otrzymają potwierdzenie i będą na liście osób zakwalifikowanych.
Szkolenie rozpoczyna się w czwartek (12.01.2017) o godzinie 12.00, a zakończenie zaplanowane jest w piątek, w godzinach popołudniowych. Nie rezerwujemy noclegów przed przyjazdem (środa/czwartek).
Szczegółowy Program warsztatów będzie zamieszczony w ostatnim tygodniu przed szkoleniem – po potwierdzeniu godzin wystąpień poszczególnych osób.

 

Potwierdzenie gotowości udziału w szkoleniu proszę przesłać w terminie do dnia 22 grudnia 2016r.,

na adres e- mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje można uzyskać u osoby organizującej szkolenie:
Marek Rudziński
kom. 606485380

download PROGRAM

LISTA UCZESTNIKÓW

Zapisz

Zapisz