jablonKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej informuje, że Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach zaprasza nauczycieli szkół rolniczych na szkolenie online w dniu 22.05.10.2020 roku od godz. 11.00. Temat szkolenia: „Regulowanie wzrostu i owocowania roślin ogrodniczych – pokaz mechanicznego przerzedzania kwiatów jabłoni urządzeniem BAUM”.

CDRCentrum Doradztwa Rolniczego zaprasza nauczycieli i uczniów szkół rolniczych i gospodarki żywnościowej do korzystania z naszej oferty edukacyjno-informacyjnej.

Kształcenie na odległość – poradnik dla szkółInformujemy, że na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej został opublikowany poradnik dotyczący kształcenia na odległość.

Zainteresowane osoby odsyłamy do strony Ministerstwa Edukacji Narodowej.

nauczanieInformujemy, że w zakładkach tematycznych (po lewej stronie strony) są zamieszczane informacje o materiałach dydaktycznych, szkoleniowych, które mogą być przydatne w procesie kształcenia zawodowego, do różnych zajęć dydaktycznych. Zainteresowane osoby odsyłamy do nich.

Logo NiJDo udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Normalizacja i ja" tradycyjnie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych wszystkich typów.
Proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule konkursu.

PUSBPaństwowa Uczelnia im. Stefana Batorego oraz Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej zapraszają na kolejną edycję studiów podyplomowych pt.:

Agrotronika dla nauczycieli szkół rolniczych
trzy semestry