W dniach 09 - 11.04.2010 r. w obiektach Bursy Szkolnej w Mieczysławowie koło Kutna, odbędzie się druga część kursu dotycząca wdrażania kształcenia modułowego w szkołach rolniczych.

 

Zgodnie z przyjętymi założeniami kursu doskonalącego: "Wsparcie nauczycieli kształcenia zawodowego w realizacji modułowego programu nauczania dla zawodu", zapraszamy osoby, które pozytywnie zaliczyły pierwszą jego część organizowaną przez KOWEZiU w Warszawie, na drugi etap szkolenia dla nauczycieli ze szkół rolniczych, organizowany przez KCER w Brwinowie.
Druga część szkolenia odbędzie się w obiektach Bursy Szkolnej w Mieczysławowie, koło Kutna. Kurs odbędzie się w dniach 09-11 kwietnia 2010r.. Rozpoczęcie zajęć w piątek, 09 kwietnia 2010, o godz. 1400. Zajęcia prowadzić będą wykładowcy i trenerzy kształcenia modułowego, posiadający doświadczenie w realizacji tego typu szkoleń, w ramach projektu "System wsparcia szkół i placówek oświatowych wdrażających modułowe programy kształcenia zawodowego" (Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty Działanie 3.3 – Poprawa jakości kształcenia, Poddziałanie 3.3.3 – Modernizacja treści i metod kształcenia).
W organizowanym szkoleniu uczestniczą wyłącznie osoby, które pozytywnie zaliczyły pierwszą jego część. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, delegujące szkoły pokrywają jednie koszty dojazdu własnych nauczycieli. Ze względu na konieczność zabezpieczenia noclegów i wyżywienia proszę o wypełnienie zamieszczonego na drugiej stronie potwierdzenia udziału w kursie”

Dodatkowych informacji dotyczących szkolenia udziela Marek Rudziński tel. kom.: 606 48 53 80. Wypełnione zgłoszenie proszę przesłać do dnia 02.04.2010 (włącznie) faxem 022 / 729 73 55 lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankieta zgłoszeniowa