image

UWAGA ZMIANA TERMINU !

Warsztaty: Jak przygotować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego? planowane na 1 – 3 kwietnia 2020 roku zostają przesunięte na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani odrębnym komunikatem.

 

 

 

 

Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy szkolnych doradców zawodowych oraz kadrę kierowniczą ze szkól rolniczych, zainteresowanych w/w tematyką.

Ciągłe i dynamiczne zmiany w życiu społecznym i na rynku pracy sprawiają, że młodzi ludzie często czują się zagubieni i zdezorientowani przy wyborze przyszłej ścieżki zawodowej. Potrzeba wsparcia uczniów w procesie samookreślenia, diagnozy własnych potrzeb i możliwości, a przede wszystkim świadomego planowania kariery zawodowej wydaje się oczywista. Na poziomie szkół jest ona realizowana poprzez wewnątrzszkolny sytemu doradztwa zawodowego. WSDZ stanowi komponent działań doradczych i zapewnia ich ciągłość, pomaga skorelować procesy dydaktyczne i edukacyjne z potrzebami rynku pracy.

W ramach warsztatów realizowane będą następujące zagadnienia:

  • koncepcja i struktura organizacyjna Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego,
  • planowanie etapów tworzenia WSDZ,
  • wdrażanie WSDZ,
  • narzędzia diagnozy i ewaluacji jako niezbędnych elementów WSDZ.

Warsztaty odbędą się w Brwinowie. Organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy przyjeżdżają w ramach delegacji służbowych.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.

 

Program warsztatów

 

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela:

Artur Rachuba
tel. 661 420 100, (22) 729 73 02
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.