uwaga znakUwaga - zmiana terminu.
Z powodu braku podstaw prawnych (zatwierdzonych podstaw programowych, ramowych planów nauczania), zaplanowane w dniach 28 - 29.03.2019 r. szkolenie będzie przesunięte i połączone ze szkoleniem: „Rolnictwo precyzyjne – organizacja kształcenia” Szkolenie to jest organizowane w Toruniu, w dniu 12.04.2019 r. Osoby zainteresowaną tą problematyką – bardzo proszę o przesłanie potwierdzenia e-mailem, o gotowości uczestniczenia w tym szkoleniu.

 

W trakcie szkolenia będzie omawiana propozycja organizacji kształcenia wyłącznie dla zawodu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, z uwzględnieniem podstawy programowej, która wejdzie do realizacji od 01.09.2019r. (w oparciu o projekty nowych podstaw programach i pozycji ramowych planów nauczania).

 

Osoby zainteresowane udziałem w tym szkoleniu, proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię nazwisko, nazwa szkoły, data i miejsce urodzenia – dane te są niezbędne do wystawienia zaświadczenia).

Program szkolenia – w trakcie uzgodnień