learnW dniach 10 - 11 stycznia 2019 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie,  organizowane są dla kadry kierowniczej szkół, warsztaty połączone z upowszechnianiem dobrych praktyk w zakresie realizacji staży międzynarodowych, a także wymiany doświadczeń koordynatorów z różnych projektów.

 

 

Temat przewodni tegorocznego, cyklicznego już spotkania to: „Zagraniczne staże zawodowe jako warunek rozwoju edukacji zawodowej”. W tym międzynarodowym spotkaniu udział swój już potwierdzili wieloletni partnerzy polskich szkół z Niemiec, Francji i Danii.

Do udziału w warsztatach zostali zaproszeni przedstawiciele z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, którzy przedstawią założenia do projektów w Programie ERASMUS+, jakie będą obowiązywać w termin składania wniosków 05.02.2019.

Ze względu na dużą liczbę już zgłoszonych osób i ograniczoną liczbę miejsc noclegowych, informujemy, że z każdej szkoły może uczestniczyć tylko dwie osoby. Bardzo prosimy o przeanalizowanie zasadności nadesłanych zgłoszeń, ponieważ wśród nich jest dużo pracowników administracyjnych, bibliotekarzy, nauczycieli języka obcego, kierowników internatów, psychologów i pedagogów szkolnych. Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla osób bezpośrednio opracowujących projekty, dlatego bardzo prosimy o udział nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy znają merytoryczną problematykę kształcenia zawodowego swojej szkoły. Na szkolenie zapraszamy wyłącznie tylko te osoby, które otrzymają potwierdzenie i będą na liście osób zakwalifikowanych.

Szkolenie rozpoczyna się w czwartek (10.01.2019) o godzinie 14.00, a zakończenie zaplanowane jest w piątek, w godzinach popołudniowych. Nie rezerwujemy noclegów przed przyjazdem (środa/czwartek).Szczegółowy Program warsztatów będzie zamieszczony w ostatnim tygodniu przed szkoleniem – po potwierdzeniu godzin wystąpień poszczególnych osób.

 

Program warsztatów

 

Dodatkowe informacje można uzyskać u osoby organizującej szkolenie:

Marek Rudziński

kom. 606485380 lub 603 279 900

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.