cybercrimeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty pt.:  "Agresja i przemoc w cyberprzestrzeni – przeciwdziałanie zrachowaniom agresywnym i przemocy w szkole. Trening zastępowania agresji – TZA" 17.01.2018r.-18.01.2018r.

 

 

 

 Uczestnicy warsztatów:

1. Zwiększą swoją świadomość na temat współczesnych zagrożeń medialnych: np. zaburzenie grania w gry internetowe, sposoby reagowania, profilaktyka i interwencja na terenie szkoły.
2. Uzyskają wiedzę i praktyczne zalecenia (wskazówki) do pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i zaburzeniami w sferze więzi (zachowania agresywne i przemocowe).
3. Poznają skuteczne sposoby związane z regulowaniem emocji i uczuć u dzieci i młodzieży.
4. Poznają procedury reagowania w trudnych sytuacjach na terenie szkoły oraz uzyskają praktyczną wiedzę dotyczącą przeciwdziałania tym zjawiskom.
5. Zwiększą swoją świadomość na temat skutecznych metod pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie treningu zastępowania agresji na terenie szkoły z uwzględnieniem elementów socjoterapii.

Adresatami warsztatów na warsztaty są nauczyciele, wychowawcy kształcenia zawodowego, wychowawcy internatów, pedagodzy szkolni, doradcy metodyczni, doradcy zawodowi.

Miejsce zakwaterowania i realizacji warsztatów:
Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie (Centrum Konferencyjne Mazowsze)
ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

Koszty wyżywienia, zakwaterowania i szkolenia pokrywa KCER w Brwinowie, natomiast nauczyciele przybywają do Otrębus w ramach delegacji służbowej.

Osoba odpowiedzialna za organizację warsztatów:
mgr inż. Katarzyna Wszeborowska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom.: 609 661 154

Program warsztatów