stronawwwW dniach 21– 23 listopada 2018r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty: Funkcjonalność strony internetowej szkoły. Jak przygotować dobry content marketing w edukacji?

Zapraszamy do udziału wszystkich nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych w/w tematyką.

 

 

W XXI wieku ludzie i podmioty prywatne oraz publiczne stają przed nowymi wyzwaniami jakie niesie rozwój nowoczesnych technologii teleinformatycznych i powstawanie nowych kanałów komunikacji. Powszechna dostępność internetu i popularność mediów społecznościowych wymuszają stałe podążanie za zmieniającymi się trendami. Trudno sobie dzisiaj wyobrazić instytucję edukacyjną nieposiadającą własnej strony internetowej, co więcej strony internetowe stają się jednym z najważniejszych środków przekazu. Dlatego tak ważne jest aby strona internetowa szkoły była dobrze zaprojektowana, sprawnie zarządzana, stale aktualizowana i dostosowywana do zmian wynikających ze ciągłego rozwoju usług internetowych. Warto zatem zadać sobie pytanie, w jaki sposób szkoły użytkują swoje strony internetowe? Czy wykorzystują wszystkie możliwości, których one dostarczają? Jakie jest miejsce mediów społecznościowych w strategii komunikacyjnej szkoły? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów.

Program zająć obejmuje następujące zagadnienia:

  • zasady tworzenia serwisów www, jako podstawowego narzędzia komunikacji w internecie,
  • sposoby optymalizacji stron www na urządzenia mobilne,
  • narzędzia wykorzystywania nowych mediów (digital media) i ich rolę we współczesnym świecie,
  • główne kanały komunikacji w mediach społecznościowych (social media),
  • formy marketingu internetowego (marketing miejsca i marki, content marketing).

Warsztaty odbędą się w Brwinowie. Organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy przyjeżdżają w ramach delegacji służbowych. Uczestnicy zostaną wyposażeni w materiały szkoleniowe, otrzymają zaświadczenia potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.

 

Program warsztatów

 

Zgłoś uczestnictwo w tej formie doskonalenia

 

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela:

Artur Rachuba

tel. 661 420 100, (22) 729 73 02

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.