110W dniach 5-7.06.2019r. odbyły się we Wrocławiu warsztaty pt. „Kiermasz pomysłów metodycznych – z zasobnika praktyka"  zorganizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

fotoW dniach 09-11.01.2019r. odbyły się w Gdańsku warsztaty pt. "Rola gier i zabaw w nauczaniu języków obcych"  zorganizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

fotoW dniach 30.11-01.12.2017 roku odbyły się w Krakowie warsztaty pt. "Gry i pomoce dydaktyczne w nauczaniu języka obcego zawodowego" zorganizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

Books 300pxKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Instytutem Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego  zorganizowało dla nauczycieli języków obcych warsztaty pt. "Praktyczne aspekty nauczania języka obcego ukierunkowanego zawodowo" w terminie 23-24 lutego 2017r. Zajęcia odbyły się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

joz siedlceW terminie 7 – 8 kwietnia 2016 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zorganizowało we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo - Humanistycznym w Siedlcach warsztaty edukacyjne na temat: „Aktywne metody nauczania na lekcjach języka obcego zawodowego".

krakow glowneW terminie 8 – 10 kwietnia 2015r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z krakowskim Uniwersytetem Pedagogicznym, Wydział Filologiczny zorganizowało dla nauczycieli języka obcego zawodowego ze szkół rolniczych warsztaty edukacyjne na temat: „Multimedia w praktyce nauczania języka obcego zawodowego”.