jez.obcyKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym oraz Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach organizuje w dniach 6-8 czerwca 2018r. warsztaty dla nauczycieli języków obcych: Jak motywować uczniów w nauczaniu języka obcego?

learnKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla  nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego warsztaty na temat: ,,Gry i pomoce dydaktyczne w nauczaniu języka obcego zawodowego'' 30 listopada - 1 grudnia 2017r. Zajęcia odbędą się w Centrum Doradztwa Rolniczego w Krakowie.

BooksKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z Instytutem Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego  organizuje dla nauczycieli języków obcych warsztaty na temat: "Praktyczne aspekty nauczania języka obcego ukierunkowanego zawodowo" w terminie 23-24 lutego 2017r.. Zajęcia odbędą się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, ul. Dobra 56/66.

 

infoInformujemy nauczycieli JOZ, że seminarium „ Praktyczne aspekty nauczania języka obcego ukierunkowanego zawodowo” zaplanowane na termin 16-17.06.2016 ze względów organizacyjnych zostało przesunięte do realizacji w roku szkolnym 2016/17.

Natalia Raźniak

ikona siedlceKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach warsztaty edukacyjne dla nauczycieli JOZ na temat: „Aktywne metody nauczania na lekcjach języka obcego zawodowego” w terminie 7 – 8 kwietnia 2016r.

Krakow ikonaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje we współpracy z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie warsztaty edukacyjne dla nauczycieli języków obcych ze szkół rolniczych na temat: „Multimedia w praktyce nauczania języka obcego zawodowego” w terminie 08 – 10 kwietnia 2015r.