pszenicaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 12 - 17 maja 2019 r. seminarium dla nauczycieli kształcenia zawodowego uczących przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej pn.: „Tendencje zmian produkcji rolnej w Polsce i Danii a ich opłacalność”.

businessKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 9 – 11 stycznia 2019 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych p.n.: „Zarządzanie przedsiębiorstwem”. Szkolenie odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

kalkulacjaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 8-10 października 2018r. seminarium dla  nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych "Wykorzystanie zewnętrznych źródeł finansowania na rozwój gospodarstw rolnych i działalności pozarolniczej".

krajobraz rolnictwoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 21 – 25 maja 2018 r. seminarium dla nauczycieli kształcenia zawodowego uczących przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej pn.: "Konkurencyjność rolnictwa i gospodarki żywnościowej w Polsce i Szwecji".

pieniadzeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 16 - 18 kwietnia 2018 r. warsztaty dla  nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pn.: "Źródła finansowania działalności pozarolniczej".

 

PITKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 7 – 8 grudnia 2017 r. warsztaty dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych na temat: "Rachunkowość i podatki w działalności gospodarczej".Szkolenie odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.