Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizują szkolenie internetowe pt. „ABC przedsiębiorczości na obszarach wiejskich: zakładanie działalności gospodarczej i tworzenie biznesplanu”.
Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych w/w tematyką.

 

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących podejmowanie działalności gospodarczej jak i dotyczących wybranych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa (m.in. tworzenie biznesplanu, podatki, księgowość, ubezpieczenia społeczne, fundusze unijne możliwe do pozyskania przez wiejskich przedsiębiorców).

 

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 20 grudnia 2016r. do 30 marca 2017 roku. Od tego momentu będzie możliwość kontaktu ze specjalistami CDR O/Kraków poprzez platformę szkoleniową w ramach konsultacji drogą elektroniczną lub na forum.

Udział w szkoleniu e-learningowym jest bezpłatny.
Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.Rekrutacja na szkolenie ma charakter ciągły. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10.03.2017 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po każdym module szkoleniowym.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają:
Barbara Płotczyk – KCER w Brwinowie
tel. (22) 729 73 02; 601 517 951
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz Grojec – CDR Oddział w Krakowie
tel.: (12) 424-05-25
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
•    Karta zgłoszeniowa
•    Program szkolenia

Zapisz