ikona pitKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizują szkolenie internetowe pt. „Podatek dochodowy w działalności gospodarczej prowadzonej na obszarach wiejskich”.

Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych zainteresowanych tematyką rozwoju obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczością.

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z elementami konstrukcyjnymi podatku dochodowego w kontekście prowadzonej przez podatnika pozarolniczej działalności gospodarczej, przekazanie wiedzy z zakresu przepisów prawnych regulujących opodatkowanie dochodów z pozarolniczej działalności gospodarczej oraz zasad ewidencji podatku dochodowego w przedsiębiorstwach zlokalizowanych na obszarach wiejskich.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR O/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 15 października do 20 grudnia 2016 roku. Od tego momentu będzie możliwość kontaktu ze specjalistami CDR O/Kraków poprzez platformę szkoleniową w ramach konsultacji drogą elektroniczną lub na forum.

Udział w szkoleniu e-learningowym jest bezpłatny.

Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.

Rekrutacja na szkolenie ma charakter ciągły. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15.12.2016 r.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 50% sumy poprawnych odpowiedzi w testach zaliczeniowych występujących po każdym module szkoleniowym.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają:

Barbara Płotczyk – KCER w Brwinowie

tel. (22) 729 73 02; 601 517 951

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz Grojec – CDR Oddział w Krakowie

tel.: (12) 424-05-25

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

downloadPROGRAM SZKOLENIA

KARTA ZGŁOSZENIA DO CDR O/KARKÓW

Zapisz

Zapisz

Zapisz