oczko wodneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 11-12.10.2018 roku seminarium dla nauczycieli architektury krajobrazu "Ogrody przydomowe - przestrzeń codzienna".

bridgeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 2-7 czerwca 2018 r. w Aarhus seminarium na temat "Praktyczne aspekty kształcenia w zakresie architektury krajobrazu na przykładzie systemu i doświadczeń szkół duńskich".

rysunekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 16-18 maja 2018 r. w Brwinowie warsztaty "Zastosowanie technik plastycznych do wizualizacji projektów założeń ogrodowych".

 ArchKrajobrazuKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 26 – 30 listopada seminarium „Metody nauczania w dydaktyce przedmiotów zawodowych w zakresu architektury krajobrazu w oparciu o doświadczenia szkół francuskich”.  

Szkolenie to odbędzie się na zasadach współpracy z Ecole Nationale Superieure de Formation de l’Enseignement Agricole / Krajową Wyższą Szkołą Kształcenia Rolniczego / w Tuluzie.

DSC06157W dniach 25-27 września 2017 r. w Zespole Szkół Nr 39 im. E. Jankowskiego w Warszawie odbędą się warsztaty dla nauczycieli architektury krajobrazu na temat "Wybrane aspekty aranżacji  i budowy drobnych form architektonicznych w założeniach ogrodowych".

logo CKZiUW dniach 5-7 czerwca 2017 r.  w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku  odbędą się warsztaty "Pomiary i obliczenia geodezyjne związane z urządzaniem terenu zieleni".