bridgeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 2-7 czerwca 2018 r. w Aarhus seminarium na temat "Praktyczne aspekty kształcenia w zakresie architektury krajobrazu na przykładzie systemu i doświadczeń szkół duńskich".

 

 

 

Celem szkolenia zapoznanie nauczycieli z rozwiązaniami kształcenia praktycznego, które sprawdziły się duńskich szkołach. Uczestnicy będą gościć w szkole rolniczej Geen Akademy Aarhus , gdzie będą mieli możliwość przyjrzeć się organizacji procesu dydaktycznego w zakresie architektury krajobrazu.

System kształcenia zawodowego w Danii jest oparty na dobrej współpracy firm ze szkołami. Dlatego też została zaplanowana wizyta w firmie zajmującej się urządzaniem terenów zieleni.

Zgodnie z tradycją organizowanych szkoleń nauczyciele zapoznają się z ciekawymi obiektami architektury krajobrazu.

W Aarhus zobaczą kompozycje ogrodowe historycznego miasta,  jak również bogatą kolekcję  położonego w pobliżu Ogrodu Botanicznego.  

Harmonogram zajęć przewiduje również wyjazd do Kopenhagi, miasta słynącego z doskonałych rozwiązań architektonicznych, niezwykle ciekawych parków zaprojektowanych zgodnie z obecnymi trendami .

 

Program seminarium

 

Szkolenie jest bezpłatne, koszt dojazdu do miejsca, w którym odbędzie się spotkanie organizacyjne uczestników ponosi szkoła.

 

Limit miejsc na szkolenie  został wyczerpany.

Zofia Bończak-Plichta
nauczyciel konsultant

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

tel. (22) 729 73 02 w. 27