DSC01246Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej organizuje w Warszawie w dniach 15 -17 lutego 2017 roku warsztaty komputerowe "Wykorzystanie programu SketchUp do wizualizacji projektów architektury krajobrazu".

 

 

W roku bieżącym po raz kolejny organizowane są warsztaty z zakresu stosowania programu SketchUp w procesie projektowania i wizualizacji ogrodów. 

Duże zainteresowanie architektów krajobrazu tym programem wynika z możliwości uzyskania dobrych efektów pracy przy stosunkowo nieskomplikowanej obsłudze tego systemu.

Tegoroczna edycja warsztatów przewiduje poznanie programu od podstaw. Harmonogram zajęć uwzględnia funkcje interfejsu programu, liczne ćwiczenia z zakresu modelowania obiektów architektonicznych oraz zadania zmierzające do uzyskania fotorealistycznej wizualizacji ogrodu.  

Warsztaty odbędą się w budynku Politechniki Warszawskiej Wydziału Samochodów i Maszyn Rolniczych na Mokotowie ul. Narbutta 84 w sali 4.10. IV piętro

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Ośrodku Szkoleniowym w Gościńcu ul. Wincentego Rzymowskiego 36.

Limit miejsc na warsztaty został wyczerpany.

Szkolenie jest bezpłatne, koszt dojazdu do miejsca zakwaterowania ponosi szkoła.  

Program

Link do sprawdzenia połączeń komunikacji miejskiej w Warszawie:
http://www.zumi.pl/komunikacja_polaczenia.html

Zofia Bończak-Plichta
nauczyciel konsultant
tel. (22) 729 73 02 w. 27
603 325 010
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.