DSC 0588Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 27 maja - 01 czerwca 2019 roku seminarium wyjazdowe na Ukrainę dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Wyjazd do Kijowa odbędzie się 27 maja o godz. 6.00 z Jarosławia.

IMG 3184Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 24-26.04.2019 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: Nowoczesne technologie produkcji ozdobnego materiału szkółkarskiego; Ogrody sensoryczne i zdrowotne.
Seminarium odbędzie się w Zespole Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej.

oczko wodneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 11-12.10.2018 roku seminarium dla nauczycieli architektury krajobrazu "Ogrody przydomowe - przestrzeń codzienna".

bridgeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 2-7 czerwca 2018 r. w Aarhus seminarium na temat "Praktyczne aspekty kształcenia w zakresie architektury krajobrazu na przykładzie systemu i doświadczeń szkół duńskich".

rysunekKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 16-18 maja 2018 r. w Brwinowie warsztaty "Zastosowanie technik plastycznych do wizualizacji projektów założeń ogrodowych".

 ArchKrajobrazuKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 26 – 30 listopada seminarium „Metody nauczania w dydaktyce przedmiotów zawodowych w zakresu architektury krajobrazu w oparciu o doświadczenia szkół francuskich”.  

Szkolenie to odbędzie się na zasadach współpracy z Ecole Nationale Superieure de Formation de l’Enseignement Agricole / Krajową Wyższą Szkołą Kształcenia Rolniczego / w Tuluzie.