CDRCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oddział w Krakowie zaprasza na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „BUDOWA PLANÓW MARKETINGOWYCH DLA FIRM DZIAŁAJĄCYCH W BRANŻY ROLNO-SPOŻYWCZEJ", które odbędzie się w dniach 15 listopada – 12 grudnia 2018.

 

 

 

Głównym celem szkolenia jest przekazanie nauczycielom szkół rolniczych wiedzy z zakresu marketingu w agrobiznesie jak również zasad budowy planów marketingowych dla przedsiębiorstw funkcjonujących w obszarze działalności rolno-spożywczej.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy nauczycieli szkół rolniczych, zwłaszcza tych, zajmujących się zagadnieniami związanymi z przedsiębiorczością.
Rekrutacja na szkolenie trwa od 24 października do 14 listopada 2018.  O uczestnictwie w kształceniu decyduje dopełnienie kompletnego zgłoszenia.

Tematyczne materiały szkoleniowe będą udostępnione na platformie szkoleniowej CDR o/Kraków www.cdrkursy.edu.pl wyłącznie zalogowanym uczestnikom od dnia 15 listopada do 14 grudnia 2018. Od tego momentu będą oni mieli również możliwość kontaktu ze specjalistami CDR o/Kraków w ramach konsultacji drogą elektroniczną. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Login i hasło zostaną udostępnione uczestnikom po otrzymaniu, potwierdzonej przez pracodawcę, karty zgłoszenia uczestnictwa.
Kartę zgłoszenia prosimy przesłać mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr faxu: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną.
Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest udzielenie minimum 70% sumy poprawnych odpowiedzi w teście do którego będzie można przystąpić po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie formy edukacyjnej.  
Opiekę merytoryczną nad szkoleniem sprawuje Michał Wnęk z Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: (12) 424-05-25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacji w sprawie rekrutacji udziela pani Maria Szaszkiewicz z Zespołu Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego – tel.: 12 424 05 54, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- karta zgłoszenia uczestnictwa