ikona grunewocheW dniach 18- 22 stycznia 2016 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z ZSCKR Henrykowie, organizuje seminarium połączone z wyjazdem studyjnym na Targi „Grüne Woche”. Seminarium adresowane jest dla nauczycieli kształcenia zawodowego zainteresowanych wykorzystaniem techniki rolniczej w gospodarstwie domowym, rolnym, z możliwością zastosowania energii odnawialnej.

Zajęcia rozpoczną się w poniedziałek 18 stycznia około godz. 14.00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Komisji Edukacji Narodowej w Szprotawie – adres:
Henryków 54, 67-300 Szprotawa.
Podczas seminarium zaplanowane są zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie.
Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, jest możliwość pozyskania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych stosowanych w urządzeniach technicznych w gospodarstwie rolnym (technika grzewcza, wyposażenie budynków, warsztatów, urządzenia techniczne).Lista uczestników zostanie sporządzona według kolejności nadesłanych zgłoszeń, z uwzględnieniem zakresu prowadzonych zajęć w szkole, która oddelegowała nauczyciela.

download Program warsztatów

Dodatkowe informacje:
Marek Rudziński
tel. kom. 606485380
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.