PKNPolski Komitet Normalizacyjny w roku szkolnym 2017/2018, organizuje VI Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i ja" skierowany do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Temat wiodący tegorocznego konkursu to: „Normy w ochronie środowiska”.

weekendTrzecia edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowana przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 6 - 8 października 2017 r.

Rekrutacja partnerów akcji trwa do 28 sierpnia 2017 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online dostępnego na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdują się  na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl

logo oreOśrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w konkursie na autorską pracę konkursową zawierającą propozycję zajęć z wykorzystaniem Europejskiego Portfolio Językowego (EPJ). W konkursie mogą wziąć udział nauczyciele wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy przez co najmniej jeden semestr korzystali z EPJ w swojej pracy dydaktycznej.

logo pknW dniu 15 marca 2017 roku w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w Szkole". Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej zaś temat wiodący brzmi: „Normy gwarantem bezpieczeństwa produktów i systemów".

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…"
                                         Ks. J. Twardowski


Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 26 lutego 2017 roku zmarła nasza Droga Koleżanka 

sp

Mgr Teresa Kobyłecka


Przez długie lata cieszyliśmy się Jej serdeczną przyjaźnią, pomocą i radą.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 2 marca 2017 roku o godz. 12.00
w Kościele Wniebowzięcia NMP w Michałowicach (k. Warszawy)
ul. Szkolna 11, 05-816 Michałowice

Składamy wyrazy szczerego współczucia
Mężowi, Dzieciom, Wnukom, Bratu i Całej Rodzinie

Dyrektor i pracownicy Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie

uwaga znak Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że od dnia 16 lutego 2017 roku, przyjmowane będa zgłoszenia na formy szkoleń TYLKO I WYŁĄCZNIE na kartach zgłoszenia wypełnionych KOMPUTEROWO! Karty zgłoszenia wypełnione ręcznie nie będą uwzględniane w procesie rekrutacji uczestników.

Nie dotyczy to zgłoszeń zarejestrowanych do dnia 16 lutego 017 r.