Uprzejmie informujemy, że w dniach 16.02 – 18.02.2011r. w ramach realizowanego Projektu pt.: „Wzmocnienie kompetencji kluczowych w zakresie inicjatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów szkół rolniczych w Polsce – CEKIN” odbędzie się drugie szkolenie dla nauczycieli zgłoszonych do udziału.

 

Rozpoczęcie zajęć w dniu 16 lutego 2011r. o godz. 11:00. Istnieje możliwość zakwaterowania w przeddzień szkolenia, po uprzednim zgłoszeniu. Uczestnicy mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów komunikacji miejskiej i oświadczenia uczestnika.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że od 1 marca br. planujemy rozpoczęcie zajęć z uczniami. Podpisanie umów z nauczycielami biorącymi udział w projekcie nastąpi w trakcie szkolenia.

Strona internetowa Projektu www.cekin.eu jest już dostępna.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 31.01.2011r. pod numer tel./fax. (22) 729 73 55 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie  zapraszamy

Formularz zgłoszeniowy  -  pobierz i wyślij